משלוח חינם בקניה מעל 149 ש״ח

חטיפים לכלבים

סוגי חטיפים לכלבים: איך לבחור את הסוג שמתאים לכלב שלי?

כל מי שמגדל כלב אוהב לפנק אותו מדי פעם עם חטיפים לכלבים. בין אם לצורך חיזוק חיובי בתהליך אילוף, תגמול על התנהגות טובה או סתם כך בלי סיבה מיוחדת. 

בחירה של חטיפים מתאימים תעזור לשמור על הכלבים שלנו בריאים. לכן אנו רוצים להכיר לכם את הסוגים העיקריים של חטיפים שתוכלו לרכוש. שניה לפני שמתחילים נזכיר שעליכם לדאוג כי החטיפים שתתנו לכלבים לעולם לא מהווים יותר מעשרה אחוזים מהתפריט. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ לפני קנייה בכל שלב. באתר תוכלו למצוא אוכל לכלבים מומלץ ואת כל הציוד המשלים.

חטיפים קראנצ'ים (ביסקוויטים לכלבים)

חטיפים קשים ופריכים שלפעמים נקראים גם ביסקוויטים לכלבים ומגיעים במגוון של טעמים, צורות, צבעים וגדלים. חשוב לבחור חטיף בגודל שמתאים לגודל של הכלב. כן מומלץ לוודא שבוחרים חטיף עם ערכים תזונתיים טובים שיהוו השלמה לתזונה של הכלבים. מצוינים בתור תגמול יומי עבור כלבים. 

חטיפים רכים

חטיפים רכים ולעיסים מגיעים גם הם בטעמים, צורות וגדלים שונים. למרות שהם בדרך כלל קטנים ביותר. חטיפים שמצוינים בזמן אילוף בגלל המרקם הרך שלהם והטעם החזק. שימו לב שאם אתם אכן נעזרים בחטיפים הללו לטובת אילוף, מומלץ לבחור חטיפים קטנים ככל הניתן כדי לייצר חיזוק חיובי ברור. 

חטיפי בשר מיובש

חטיפים טעימים במיוחד שדומים במידה רבה לחטיפים המיועדים לבני אדם (שאפשר למצוא בעיקר בחו״ל) ועשויים בהתאמה מיוחדת לתזונת כלבים. ניתן למצוא סוגים שונים שעשויים מכבד, עוף, בקר, דגים ופירות ים. מתאימים בהחלט לתהליכי אילוף בגלל הטעם העצמתי שכלבים מאד מתחברים אליו. מעניין לדעת שניתן אפילו להכין אותם בבית עם מכשיר ייבוש מיוחד. 

חטיפים דנטליים וחטיפים דמויי עצמות

בניגוד למה שרבים חושבים החטיפים האלו לא עשויים מעצמות של בעלי חיים. לרוב הבסיס שלהם הוא ירקות וצמחים שונים. חלק מן המומחים בתחום תזונת הכלבים מאמינים שבגלל תהליך הלעיסה הארוך והאינטנסיבי של חטיפים מהסוג הזה, הם יעילים לצורך ניקוי של השיניים והחניכיים. חשוב לבחור חטיפים איכותיים בלבד מהסוג הזה. חטיף קשה מדי עלול לגרום לנזק ושברים בשיניים של כלבים. 

חטיף לכלב באדי סנק דנטלי
חטיף לכלב באדי סנק דנטלי

עצמות בעלי חיים

עצמות משאריות המזון שלנו הן מסוכנות ביותר לכלבים. עלולות לגרום בין היתר לשברים בשיניים, קרעים במערכת העיכול ובושט. המסוכנות ביותר הן עצמות שעברו תהליך של בישול. מומלץ להימנע בהחלט מעצמות ולבחור בחטיפים אחרים. אם אתם מחפשים משהו בסגנון אז אפשר ללכת על החטיפים הדנטליים ועל דמויי העצמות. 

עצמות עור גולמי

הסוג הזה מומלץ פחות באופן כללי. אלא אם כן בחרתם בו כדי לטפל בבעיות עיכול ספציפיות. עצמות עשויות עור גולמי של בעלי חיים שלרוב עוברות תהליך עיבוד עם כימיקלים מסוימים. אם אתם בכל זאת הולכים על הסוג הזה חשוב לוודא כי מדובר על עצמות לכלבים איכותיות מחומרים טבעיים בלבד. 

אזני חזיר

חטיפים שכלבים אוהבים מאד בגלל הטעם עם אחוזי שומן יחסית גבוהים. לכן פחות מומלצים לכלבים עם בעיות השמנה. כמו כן חלק מהסוגים מעובדים עם כימיקלים וכדאי להימנע מהם. אם אתם בכל זאת רוצים לפנק את הכלב מדי פעם, רצוי לתת את החטיפים האלה לעיתים רחוקות.

חבילת חטיפים לכלבים
חבילת חטיפים לכלבים

חטיפים משאריות המזון שלנו

אוכל של בני אדם עשוי להיות טוב ומועיל לכלבים מחד ומנגד לגרום לנזקים. גבינה, נקניקיות, קרקרים ועוגיות אלו מספר דוגמאות ספורות בלבד לסוגי מזון שחשוב להימנע מהם. לעומת זאת מזון טרי ולא מתובל ובעיקר ירקות ופירות כמו גזר ותפוח ובשר/עוף זה בסדר. מומלץ להיכנס לרשימה המלאה ולהבין בדיוק מה מותר ומה אסור לתת לכלבים שלנו. 

לא בטוחים מה לבחור? נשמח לייעץ ולעזור

באתר תוכלו למצוא מגוון סוגי חטיפים לכלבים באיכות הגבוהה ביותר (וכן חטיפים רפואיים לטיפול בשלל בעיות). אם אתם לא בטוחים מה יתאים לכלב שלכם אתם מוזמנים ליצור קשר בכל שלב. נשמח לתת ייעוץ מקצועי ומותאם אישית!

פוסטים קשורים

לקוחות יקרים, שימו לב.

האתר עובר שיפוצים וסגור באופן זמני להזמנות.

דילוג לתוכן